KAPI HİDROLİKLERİ

ılk kapı yayı 1877 yılında Lewis C.NORTON  tarafından dişli sistem olarak icat edilmiştir.Mevcut olan bu teknoloji tam 130 yıldır hiçbir kayda değer gövde değişikliğine gidilmeden kullanılmıştır.

HomeOrbis mevcut ürünlerden farklı olan yeni bir mekanizmanın uygulandığı orijinal bir teknolojiyle geliştirilen yeni nesil hidrolik yayını seçkin mimarlara ve uygulayıcılara gururla sunmaktadır.

Bu orjinal teknoloji; yapı, performans, tasarım, üretim yöntemi, pratik montajı ve kullanıcı için kolaylık açısından mevcut kapı kapatma mekanizmalarından üstün niteliktedir.

 

 

Dünya'da bugüne kadar üretilen en ufak boyutlu kapı kapatma mekanizması tasarımı ( yumuşak geçişler ) ile geleneksel modellere nazaran sık göz teması olan yerlerde gözümüzü daha az yormaktadır. Yumuşak geçişi ve hatları sayesinde genel kullanım amaçlı yerlerde ( alışveriş merkezleri, hastaneler, kamu binaları, havalimanları, göçmen büroları) ortamı daha huzurlu hale getirmektedir.

Ürünümüz tasarım açısından ruh sağlığı ve psikiyatrik iş yerleri için de hastaların kendilerine zarar verme riskini azaltmayı da dikkate almıştır.

HomeOrbis kapı kapatma mekanizması, eşsiz tasarımı, benzersiz özellikleri ile işyerlerinizde, yangın çıkış kapılarında, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde yaşam standartını ve kalitesini arttırmak için kullanabileceğiniz mevcut olan en ideal kapı kapatma mekanizmasıdır.

Bu eşsiz ürünü ORBİS, HomeOrbis markası altında hızla yenilenen ve geliştirilen özellikleri ile ürününü seçkin mimarlar, toptancılar ve yat üreticileri ile buluşturmaktadır.

HomeOrbis yangın dayanımlı kapı kapatma mekanizmasının ( hidrolik yay ) uluslararası kalite belgelerinin ve patentlerinin tümüne sahiptir.

© Her Hakkı Saklıdır. Orbis - HomeOrbis 2009-2011